Kadın girişimci markası olan Maya’s Magic Hands %80’ i kadın olan bir ekipten oluşuyor.

Biz Kimiz?
Biz Kimiz?

Maya’ s Magic Hans

Maya’ s Magic Hans yaklaşık 10 yıl önce Çatalca, Ovayenice köyünde, asıl uzmanlığı ‘’Mantar Yetiştiriciliği’ ’olan mikro bir tesiste kurulmuş olup, başarılı organizasyon ve yatırımlara imza atarak bugünkü yapısını tesis etmiştir.

Tarım sektörüyle başlayan bu başarılı ilerleyiş, ülke ekonomisine katkı sağlamak, istihdam yaratmanın yanı sıra çevre, doğa, iklim ve ekolojik durum ve konularını ilke edinerek, iyi tarım uygulamaları, organik tarım uygulamaları ve bunun gibi enstrümanlardan hiç vazgeçmeyerek, kurulduğu günden beri vizyoner bakış ve anlayışıyla tarım alanın da hep İlerlemeyi hedef edinmiştir.

Teknoloji ve bütün olanaklarını kullanan şirketimiz gelişimini titizlikle sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmalarını özveriyle devam ettirmiş ve bugün yararlı tarım uygulamalarının yanı sıra kurutulmuş meyve-sebze, meyve-sebze tozları ile içerikleri tamamen doğal, reçeteleri kendimize ait olan çikolata ve şekerleme üretimini ‘’ MAYA’ S MAGİC HANDS ‘’ markası ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Ürünlerimiz tamamen katkısızdır ve koruyucu madde içermez. İlave şeker ve tatlandırıcı bulundurmaz. Çocuklarımıza, yetişkin ve ileri yaşlardaki büyüklerimize % 100 katkısız tüketim güveni sağlar. Vitamin ve mineral takviyesi, öğün arası atıştırmalık, yemek ve tatlılarda kullanımın yanı sıra tüketici için iyi bir besin takviyesidir.