Kadın girişimci markası olan Maya’s Magic Hands %80’ i kadın olan bir ekipten oluşuyor.

Değerlerimiz
Değerlerimiz

Maya’ s Magic Hans

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri ve iş ortaklarımızın beklentilerini, ihtiyaçlarını karşılamak güzel ama daha da ötesine geçmek için müşterilerimizin söylemediği ya da söyleyemediği fakat bizim hissettiğimiz şeyleri sezgilerle anlayıp bu tip ihtiyaçları da karşılamak …… İşte o zaman gerçek bağı kurmuş oluyoruz. Bağlılık, müşteri memnuniyetinin bizi ulaştırdığı en önemli noktadır.

Kalite Güvence

Size ulaştırdığımız her üründe, aynı mükemmel haz ve duyguyu tatmanız için,  planlı ve sistematik yapıyla teknik ve yönetimsel olarak ‘’hepimiz müşteriyiz’’ anlayışıyla var gücümüzle çalışıyoruz.  İşletmemizde FSSC220000 v5.1 standardın gerekliliklerine uyarak, ürünlerimizi beğenilen ve tercih edilen ürünler arasına sokmak şirketimizin kalite ve gıda güvenliği politikasıdır.

Ekolojik Bakış

Günümüz ve gelecek nesillerimizin sağlık bir şekilde, sürdürülebilir üretim faaliyetleri için biz şimdiden tüm tedbirlerimizi aldık. Ürünlerimizin tamamı katkı malzemesi, ilave koruyucular içermemektedir.  Ürünlerimiz %100 doğal içerikli, uygun şartlarda uzun saklama sürelerine ve depolamada kolaylık imkânı sunmaktadır.